Jak zrobić serduszko na klawiaturze?

Ocena: /10

Liczba ocen:

Oceń ten artykuł:

Serduszko to popularny znak, jaki jest umieszczany w rozmowach na komunikatorach internetowych, na blogach osobistych czy chociażby w postach na serwisach społecznościowych. Odkąd wirtualne formy komunikacji stały się modne, popularne okazują się nie tylko emotikony, ale właśnie przeróżne symbole. Zrobienie serduszka wcale nie jest trudne, wystarczy tylko umiejętnie skorzystać z klawiatury.

Jest to banalne i zajmuje zaledwie kilka sekund! Jedyne co jesteśmy zmuszeni zrobić, to włączyć klawiaturę numeryczną. By ją uruchomić trzeba nadusić klawisz „Num Lock”, który zazwyczaj ulokowany jest w górnej części klawiatury, przeważnie na prawo. Jeżeli natomiast nie mamy laptopa z włączoną klawiaturą, możemy wyszukać przycisk „Fn”, który znajduje się z kolei na dole, w lewej części klawiatury. Przytrzymując guzik „Fn” naciskamy „Num Lock”. I efekt gotowy - ♥

Jeszcze innym sposobem jest przyciśnięcie na „Alt” i włączenie „3” na klawiaturze numerycznej. Następnie puszczamy guzik „Alt” i serduszko powinno być zrobione. Z reguły pod cyfra „L” kryje się również „3”, zatem przyda się ta wiadomość dla użytkowników, którzy nie mają laptopa z klawiaturą numeryczną w standardowym miejscu.

Zdjęcia

Komentarze

Autor: Fejsik13:44 25-08-2016

Możecie też skopiować różne serduszka ze strony http://fejsopisy.pl/serduszko-fb/

Dodaj swój komentarz

Praktyczne porady - Fajne porady © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.